Kim Kardashian tregon linjat e përsosura në veshjen prej ari

Bota e Yjeve

Kim Kardashian tregon linjat e përsosura në veshjen prej ari

Më: 17 janar 2021 Në ora: 13:31
Kim Kardashian

Blogerja e njohur arrin të komentohet për çdo veprim të saj.

Së fundi, ka publikuar një fotosesion me veshje prej ari nga prapaskenat e “KKW FragrancMetallic Hearts range”.

40 vjeçarja tregoi linjat e bukura në veshjen të cilën kishte zgjedhur duke venë në fokus nga gjoksi dhe të pasmet. Flokët ngjyrë të zezë i kishte kapur në pjesën e sipërme të kokës, vendosur makijazhin e saj të preferuar dhe dukej për mrekulli.

Image

Ndryshe, Kim së fundi ka shkuar në Malibu, sipas disa thashethemeve thuhet se është bashkë me Kanye për tu sqaruar lidhur me divorcin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat