Diona Fona vjen atraktive në fotografitë e sapo publikuara

Bota e Yjeve

Diona Fona vjen atraktive në fotografitë e sapo publikuara

Më: 19 janar 2021 Në ora: 20:47
Diona Fona

Këngëtarja nuk ka zbuluar detaje nga postimi i radhës.

Në Instagram ka publikuar imazhe në të cilat është shfaqur atraktive.

Dion, ka publikuar portretin e saj e cila shihet e rregulluar me makijazh dhe ka vendosur disa gurë me ngjyra të ndryshme në pjesën e  gjoksit.

Në mbishkrimin e imazheve nuk ka dhënë detaje për ndonjë projekt të ri në realizim e sipër.

Rikujtojmë se, kënga e fundit e publikuar nga Diona është “Xhani” e cila u pëlqye nga fansat e artistes dhe ka arritur 5 milionë shikime.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat