“Plastic Hearts” për gjashtë javë qëndroi i pari në tabela, Miley Cyrus flet e emocionuar

Bota e Yjeve

“Plastic Hearts” për gjashtë javë qëndroi i pari në tabela, Miley Cyrus flet e emocionuar

Më: 20 janar 2021 Në ora: 09:40
Miley Cyrus

Miley Cyrus ka dy fjalë pas suksesit të albumit të fundit.

Miley Cyrus ka pak kohë që publikoi albumin “Plastic Hearts”, por i cili rezultoi shumë i suksesshëm.

Përmes një postimi, artistja bëri të ditur se albumi i saj qëndroi për gjashtë javë i pari në tabelë.

Image

E gjithë kjo falë mbështetjes së fansave të saj, andaj Miley falënderon publikisht të gjithë ata që e përkrahën.

Këngëtarja pret me padurim që të përfundojë pandemia dhe të festojë për këtë album.

Miley pritet që edhe gjatë këtij viti të realizojë shumë projekte të reja muzikore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat