Brenda vilës luksoze të Kylie Jenner ku po i kalon pushimet

Bota e Yjeve

Brenda vilës luksoze të Kylie Jenner ku po i kalon pushimet

Më: 21 janar 2021 Në ora: 12:10
Kylie Jenner

Kylie Jenner bashkë me motrën e saj Kendall, po vazhdojn pushimet e tyre luksoze.

Së fundi kanë zgjedhur një vend tropikal për pushime në Meksikë.

Ato janë duke pushuar në një vilë luksin e të cilës motrat e kanë zbuluar përmes fotografive në rrjete sociale.

Nga vila mund të shihet deti i cili ka një pamje mahnitëse, po ashtu brenda saj ekziston edhe pishina, banjo pastaj mund të shihni një tjetër pamje të vendit super-luksoz.

Nga këto pjesë të bukura të këtij vendi, Kylie dhe Kendall nuk i kursyen pozat e tyre joshëse duke ekspozuar linjat trupore.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat