Kim do t'i thotë të gjitha, Kanye nuk është i lumtur që do të flitet për divorcin e tyre

Bota e Yjeve

Kim do t'i thotë të gjitha, Kanye nuk është i lumtur që do të flitet për divorcin e tyre

Nga: Bota sot Më: 21 janar 2021 Në ora: 23:01
Kim Kardashian dhe Kanye West

Kanye West nuk është i lumtur që divorci i tij i pretenduar me Kim Kardashian po transmetohet në TV.

Ylli 40 vjeqar thuhet se do të diskutoj për fundin e martesës së saj në serinë e fundit të familjes në E!, tha një burim për mediat amerikane.

"Ai është më pak i entuziazmuar", tha një burim, derisa vazhdon të qëndrojnë në Wyoming në fermën e tij, Kim është me katër fëmijët në rezidencën e tyre në Hidden Hills në Kalifornia.

"Ju lutem mos flisni për mua", Kanye nuk është i lumtur që kjo do të transmetohet në tv./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat