Modelja shqiptare pjesë e kopertinës së revistës së famshme

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare pjesë e kopertinës së revistës së famshme

Më: 22 janar 2021 Në ora: 16:41
Mirjeta Shala

Modelja shqiptare, Mirjeta Shala po i ngjit shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut. Bukuorshja është zhvendosur në New York ku dhe vijon me punën e saj duke reklamuar veshje të brendeve më të famshme të momentit.

Së fundi Mirjeta Shala është bërë pjesë e revistës së njohur SohoFashion ku dhe ka ndarë historinë  e saj.

Ajo madje ka pozuar për revistën dhe imazhi i saj ndodhet në kopertinën e revistës së njohur ndërkombëtare.

Image
Mirjeta Shala

Kujtojmë gjithashtu se Mirjeta ka qenë pjesë e një prej kompeticionve të bukurisë si Miss Kosova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat