Rina Balaj fillon festimet e ditëlindjes në Turqi me poza të ‘nxehta’

Bota e Yjeve

Rina Balaj fillon festimet e ditëlindjes në Turqi me poza të ‘nxehta’

Më: 24 janar 2021 Në ora: 00:19
Rina Balaj

Rina Balaj feston ditëlindjen më 27 janar.

Rina vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj foto apo video nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Image

Së fundmi ajo solli disa pamje ku bëri të ditur se ka udhëtuar drejt Turqisë për të festuar ditëlindjen e saj para kohe.

Teksa nuk la anash as paraqitjet provokuese me rrobat e ngjitura pas trupit që theksonin linjat trupore për të cilat njihet mjaft shumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat