Genc Prelvukaj po shijon pushimet me Eni Koçin në këtë vend

Bota e Yjeve

Genc Prelvukaj po shijon pushimet me Eni Koçin në këtë vend

Më: 24 janar 2021 Në ora: 09:31
Genc Prelvukaj

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë vendosur të bëjnë disa ditë pushimi duke i shijuar si “muaj mjalti”.

Kjo si për të festuar shërimin pas daljes nga spitali nga infektimi me Covid-19.

E ndryshe nga shumica që kanë zgjedhur vendet me borë për disa ditë, çifti zgjodhën një destinacion tjetër.

Genci dhe Eni aktualisht po shijojnë Turqinë, bazuar nga postimet që kanë bërë në rrjetet sociale.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat