Nevina Shtylla zbulon arsyen e shkëputjes nga televizioni

Bota e Yjeve

Nevina Shtylla zbulon arsyen e shkëputjes nga televizioni

Më: 25 janar 2021 Në ora: 21:35
Nevina Shtylla

Moderatorja shqiptare ka zbuluar se përse u largua nga ekrani.

Moderatorja e njohur shqiptare, ka munguar në ekranet televizive së fundmi.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se është infektuar edhe me Covid-19 dhe kjo është një ndër arsyet që nuk ka qenë e pranishme në “E diell”.

“Kur i ben fotot ne shtepi, nuk te lejojne te dalesh vetem, ky duhej të ishte ‘look-u’ im për ditëlindjen e Kiara Titos po covid ben te veten”, tha ajo.

Siç duket ajo ka pasur më së shumti probleme me shijen këto kohë dhe ju ka kërkuar ndihmë ndjekësve të saj që të tregojnë si e kanë kaluar këtë moment të vështirë e të sikletshëm.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat