Cardi B shkëlqen në një fustan plotësisht transparent

Bota e Yjeve

Cardi B shkëlqen në një fustan plotësisht transparent

Më: 26 janar 2021 Në ora: 09:53
Cardi B

Nëse ka një gjë të sigurt për reperen Cardi B, është se ajo ka stilin e saj krejtësisht unik dhe nuk ka frikë të rrezikoj me dukjet e saj.

Ne e kemi parë atë duke eksperimentuar me pothuajse të gjitha llojet e parukave që mund ta vijnë në mendje, teksa ajo nuk e lë anash as eksperimentimin me veshje.

Tani, ajo është larguar për një udhëtim në Los Angeles e veshur me një fustan plotësisht transparent, kombinuar me të brendshme të zeza dhe thonj të gjatë që e identifikojnë atë më së miri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

Veshja përmban gjithashtu një mbulesë shpatullash në ngjyrë të bardhë, e cila shkon deri në fundin e fustanit.

Cardi mbishkroi fotografinë “Majin Buu & Goku”, gjë që ka lidhje me dy personazhe nga seria japoneze, “Dragon Ball”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat