“Zoti është Grua!”, Klea Huta realizon fotosesion me Kridin

Bota e Yjeve

“Zoti është Grua!”, Klea Huta realizon fotosesion me Kridin

Më: 27 janar 2021 Në ora: 06:39
Klea Huta

Moderatorja e njohur shqiptare, Klea Huta është mjaftë aktive në rrjetet social.

Tashmë shtatë muaj Klea Huta është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe Elgit Doda u bën prindër të një djali të quajtur Krid.

Që nga ajo kohë shkrimet dhe postimet në këto faqe i janë dedikuar me shumë Kridit. Ngjajshem si fotosesioni i fundit i bërë për revistën “Global Woman Magazine” ku shfaqet së bashku me të birin duke e ushqyer.

Image

Ajo në këto fotografi duket madhështore si një pikturë e rilindjes.

Në këtë foto ka shënuar “Zoti është Grua!”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat