Këngëtarja e njohur nuk përmbahet, poston foto duke u depiluar

Bota e Yjeve

Këngëtarja e njohur nuk përmbahet, poston foto duke u depiluar

Më: 27 janar 2021 Në ora: 16:02
Jessie J

Jessie J habiti me postimin e fundit.

Jessie J është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe të shumta nga përditshmëria e saj.

Së fundi, artistja hapi arkivat e fotografive, ku ndër të tjera postoi një imazh ku shihet duke u depiluar dhe po i ndihmonte një mike e saj.

Image

Jessie J së fundi publikoi një video, në të cilën është parë duke prerë flokët shkurt para kamerës dhe në fund tregoi rezultatin.

Kujtojmë se sa i përket jetës private, Jessie J së fundi ka qenë në lidhje me aktorin Channing Tatum. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat