Kylie Jenner tregon asetet joshëse në fotografitë e reja

Bota e Yjeve

Kylie Jenner tregon asetet joshëse në fotografitë e reja

Më: 27 janar 2021 Në ora: 17:24
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka theksuar edhe njëherë linjat e saj për të cilat merr vëmendjen.

23 vjeçarja publikoi postime të reja në Instagram me të cilat theksoi linjat e bukura trupore.

E veshur vetëm në brendshme e rregulluar me makijazh Kylie postoi tri fotografi ku kishte pozuar brenda një ambienti.

Ajo kishte ngritur duart të vëna mbi kokë ku theksoj barkun e tonifikuar. Themeluesja e “Kylie Cosmetic” si pothuajse çdoherë u shfaq në top-formë.

Në mbishkrimin e fotografive shkroi: Gjithçka dhe më shumë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat