Leonora Jakupi me aksesorë të vlefshëm sa një veturë

Bota e Yjeve

Leonora Jakupi me aksesorë të vlefshëm sa një veturë

Më: 27 janar 2021 Në ora: 20:05
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është këngëtarja e njohur e cila vazhdon që pëlqehet që nga paraqitja e saj e parë.

Bukuroshja ka qenë mjaft aktive edhe gjatë xhirimeve për festat e fundvitit, meqë rast ka sjellë edhe shumë projekte të reja.

Ky vit ka qenë bombastik nga ana e këngëtares, e cila po ashtu për herë të parë në intervistat e saj ka shpalosë detaje interesante nga jeta e saj private.

Ajo ka zbuluar se është në një lidhje afatgjate me një biznesmen të njohur ku pandemia iu ka prishur planet e martesës.

Jo rrallë herë këngëtarja është komentuar edhe për jetën luksoze që e ka shfaqë në rrjetet sociale. E madje tash krejt në fund është zbuluar shumë marramendëse e akesorëve të këngëtares.

Hiq më pak se 25 mijë e 890 euro është totali i orës dhe vathëve të Leonora Jakupit, bën të ditur faqja në instagram ‘whattheywearin’.

Me kaq para njeri lirshëm mund të blejë në veturë moderne.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat