Me bikine të transparente, modelja shfaqet shumë 'seksi'

Bota e Yjeve

Me bikine të transparente, modelja shfaqet shumë 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 18:07
Hannah Elizabeth

Ajo fitoj shumë famë kur u shfaq në sezonin inaugurues të shfaqjes së re të Love Island në 2015.

Dhe Hannah Elizabeth tregoi se ajo ende po merr vëmendje, kur u shfaq në Instagram për të ndarë një pamje të dobët të vetes duke pozuar me një të brendshme femrash nga PrettyLittleThing të mërkurën.

Ylli televiziv dukej i bujshëm derisa pozonte me gjysëm të tejdukshme, në dy pjesëshe.

Ajo përmbante sytjena dhe brekë ngjyrë gri, të veshura me vija të kuqe të guximshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat