Demi Lovato thotë se dëshiron të kthehet në 'shembull' duke ndarë gabimet nga e kaluara

Bota e Yjeve

Demi Lovato thotë se dëshiron të kthehet në 'shembull' duke ndarë gabimet nga e kaluara

Më: 22 shkurt 2021 Në ora: 16:00
Demi Lovato

Demi Lovato dëshiron që fansat të mësojnë nga gabimet e saj.

Këngëtarja u ndal nga The Ellen DeGeneres Show në episodin e së hënës, ku ajo interpretoi këngën e saj të re, "What Other People Say" me Sam Fischer , si dhe u hap në lidhje me hapin e saj të ardhshëm Demi Lovato: Dancing with the Devil. 

Projekti kronikon mbidozimin e saj gati fatal të vitit 2018 dhe udhëtimin e saj pas kësaj.

"Bota ka qenë aq e dashur dhe duke më pranuar që unë tregoja historinë time dhe thjesht, ka pasur kaq shumë dashuri dhe mbështetje. Çfarë është e shkëlqyeshme është se ne jetojmë në një kohë kur askush nuk është i përsosur dhe ne nuk do të marrim modele duke parë njerëz që nuk bëj gabime ".

"Ne do të takohemi dhe do të mësojmë nga modelet tona që kanë kapërcyer betejat e tyre më të thella", vazhdoi ajo.

"Unë thjesht doja t'i tregoja botës,"Hej, kjo është ajo që ndodhi, kështu e kalova dhe shpresoj se kjo mund t'ju ndihmojë gjithashtu", tha ajo. 

"Për shkak se ky udhëtim ka qenë një udhëtim kaq i egër, por unë kam mësuar aq shumë dhe mezi po pres ta ndaj me botën" përfundoi Demi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat