Na mashtroi të gjthëve për fejesën, shfaqet 'seksi' në rrugë

Bota e Yjeve

Na mashtroi të gjthëve për fejesën, shfaqet 'seksi' në rrugë

Nga: Bota sot Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 21:53
Chloe Ferry

Chloe Ferry u shfaq pa unazë në gishtë kur u zbulua se fejesa e saj me yllin e Celebs Go Dating, ishte e rreme.

Ylli i Geordie Shore u shfaq shumë lehtë pa unazë kur arriti në dyqanin e saj të veshjeve në Neëcastle të enjten për të ndihmuar në paketimin e porosive.

Të mërkurën në mbrëmje, Chloe dhe Wayne mashtruan ndjekësit e tyre duke i bërë të besojnë se ata janë fejuar dhe organizuan edhe një foto fejese.

Kjo pasi Chloe mbante një unazë të madhe diamanti në gishtin e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat