Publikohet videoklipin i këngës që do ta përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision”

Bota e Yjeve

Publikohet videoklipin i këngës që do ta përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovision”

Më: 2 mars 2021 Në ora: 00:24
Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin e muzikës “Eurovision”, pas fitorës në edicionin e 59-të RTSH-së.

Dhe së fundi ajo ka prezantuar klipin e plotë të këngës përfaqësuese bashkë me videoklip.

Anxhela publiko videoklipin e këngës “Karma” u shfaqdy veshje të ndryshme, në një fustan të gjatë të bardhë e një të kuq.

Image

Përveç vokalit, ajo dukej e mahnitëshme edhe në dukje.

Image

Kujtojmë që kënga është publikuar në faqen zyrtare të ‘Eurovision Song Contest’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat