Fjolla Morina lajmërohet pasi gjykata mori vendim të ri për të

Bota e Yjeve

Fjolla Morina lajmërohet pasi gjykata mori vendim të ri për të

Më: 2 mars 2021 Në ora: 14:22
Fjolla Morina

Fjolla Morina u lajmërua në rrjete sociale.

Këngëtarja Fjolla Morina muaj më parë u bë kryetemë e medieve rozë për shkak të një problemi me drejtësinë.

Artistja ishte duke e kryer dënimin në “arrest shtëpie” në Kukës, por kishte thyer këtë masë duke udhëtuar në Kosovë.

Image

Së fundi, mediet në Shqipëri raportuan se këngëtares i është ndryshuar masa, nga arrest shtëpie në arrest në burg.

Pas gjithë kësaj, artistja u lajmërua në rrjete sociale, duke publikuar imazhe bashkë me një mike të saj dhe partnerin Fisnik Syla.

Image

“Puthje prej neve”, shkruan ajo sipër njërit imazh.

Ndryshe, partneri i Fjollës së fundi ka shijuar pushimet në Dubai, por nuk ishte në shoqëri të këngëtares.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat