Flaka Krelani pozon si tigreshë nga vaska

Bota e Yjeve

Flaka Krelani pozon si tigreshë nga vaska

Më: 6 mars 2021 Në ora: 20:22
Flaka Krelani

Flaka Krelani ka kohë që po qëndron në SHBA, ku si duket është e përkushtuar në karrierën e saj edhe atje.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale dhe shumë shpesh sjell foto e imazhe nga jeta e saj.

Flaka njihet si një ndër femrat më eksperimentuese të showbizit, sepse ka ndërruar shumë herë komplet stilin e dukjen e saj.

Së fundi ajo ka sjellë disa foto, duke vënë në dukje kështu stilin e ri të flokëve.

Ajo shfaqet shumë joshëse brenda në vaskë, veshur me një fustan me printe tigri dhe flokë të kuqe, që duket se po i shkojnë shumë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat