Stilistja Elisabetta Franchi paska dobësi për vajzat shqiptare

Bota e Yjeve

Stilistja Elisabetta Franchi paska dobësi për vajzat shqiptare

Më: 7 mars 2021 Në ora: 07:58
Elisabetta Franchi

Elisabetta Franchi duket se ka dobësi për bukurinë shqiptare, pasi këtë herë ka zgjedhur një tjetër bukuroshe shqiptare për të pozuar me veshjet e saj.

Ajo quhet Alba Vejseli dhe prej vitesh punon në Itali si modele.

Ka shumë ndjekës në ‘Instagram’ dhe publiku italian e njeh si një nga bukuroshet që është përzgjedhur ‘Nëna natyrë’ në një prej puntatave të 2019-ës në show-n ‘Ciao Darwin’.

Që nga ai moment për Albën gjërat duket se kanë marrë vetëm për mirë. Pasi ka sfiluar dhe ka qenë imazh i disa markave, ajo tashmë ka nisur bashkëpunimin edhe me Elisabetta Franchin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat