Ana vë në pah gjoksin dhe të pasmet duke bërë palestër

Bota e Yjeve

Ana vë në pah gjoksin dhe të pasmet duke bërë palestër

Më: 9 mars 2021 Në ora: 12:53
Ana Cheri

Modelja ka joshur fansat në rrjete sociale.

Ana Cheri komentohet mjaft shumë për postimet provokuese të cilat ajo publikon në rrjete sociale.

Modelja është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh më shumë se 12 milionë ndjekës të cilët i mban të informuar për jetën e saj.

Ajo së fundmi ka publikuar disa video ku shihet e veshur me rroba sportive të cilat i theksonin të pasmet e bujshme asaj.

Ana jo rallë herë ndan video duke bërë palestër me veshje të ngushta teksa i pëlqehen videot mjaft shumë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat