Sara Hoxha publikon foton epike me të atin dhe na shkriu gazit

Bota e Yjeve

Sara Hoxha publikon foton epike me të atin dhe na shkriu gazit

Më: 27 mars 2021 Në ora: 14:18
Sara Hoxha

Sara Hoxha është kthyer në një ndër personazhet më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale që prej bërjes publike të lidhje me reperin e njohur, Ledri Vula.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku përpiqet të ndajë me ndjekësit e saj sa më shumë të jetë e mundur nga jeta e saj personale, ndërsa së fundmi ajo ka publikur foto së bashku me të atin dhe të vëllanë.

Ato duken se po udhëtojnë së bashku në makinë, teksa Sara nuk ka ngurruar që të bëjnë disa ‘selfie’ me njerëzit e saj më të dashur.

Image
Insta

“Unë: ba  dil pak mirë. Babi: … “, ka shkruar blogerja teksa u ka kujtuar vajzave situata të ngjashme dhe mesa duket baballarët nuk i paskan shumë në qejf fotot.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat