Tea rikthehet dhe ka një mesazh të rëndësishëm pas ndarjes nga Bearti

Bota e Yjeve

Tea rikthehet dhe ka një mesazh të rëndësishëm pas ndarjes nga Bearti

Më: 2 prill 2021 Në ora: 07:56
Tea dhe Bearti

Tea dhe Bearti janë kthyer në dy personazhet më të komentuar që kur u zbulua lidhja e tyre dhe vazhdojnë të jenë edhe pas ndarjes që ndodhi këto ditë dhe që u konfirmua nga vetë ata.

Pas ndarjes së bujshme, Tea mesa duket nuk i duroi dot më mesazhet e shumta që e pyesnin dhe vendosi të mbyllte llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo shumë shpejt ajo është rikthyer dhe ka postuar një mesazh.

Image
Insta

"Është në rregull të ndjesh ndjenjat e tua", shkruhet në postimin e Teas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat