U “zhduk” nga Instagrami, Melisa paralajmëron: Dëshironi lojë, ua kam borxh!

Bota e Yjeve

U “zhduk” nga Instagrami, Melisa paralajmëron: Dëshironi lojë, ua kam borxh!

Më: 8 prill 2021 Në ora: 11:36
Melisa Lleshi

Tea bëri një deklaratë më të cilën arriti t’i trullos mendjen e të gjithëve.

Andi ishte në lidhje me një vajzë me të cilën dyshohej se ishte Melisa.

Pas kësaj, Melisa vendosi që të mbyll Instagramin, duke lenë anash aktivitetet e saj.

Image

Mirëpo, me anë të një video në Tik’tok, ajo bëri një paralajmërim të fortë.

“Personazh publik apo jo personazh publik, mbi të gjitha jam njeri prej mishi e gjaku si të gjithë ju. Por me sa duket asnjë nuk ndalet. Nuk më ka mbyllur asnjë Instagramin, account-in e kam mbyllur vetë sepse më lodhët.

Image

Do rikthehem, sepse duhet të flas dhe unë. Jo për publikun, sepse unë nuk i detyrohem askujt që të flas gjëra të mia private! Këtë pjesë duhet ta kenë të qartë gjithë njerëzit dhe portalet. Dihet të flas, sepse mesa duket supet e mia nuk mbajnë dot hipokrizinë, filozofinë dhe moralet që shesin një pjesë për të dalë nga situata. Por nuk ngrihesh duke ulur të tjerët, por meqë dëshironi këtë lojë, ua kam borxh pra! Le të hapen letrat për të gjithë dhe të vendosim pikat mbi i sepse realisht më lodhët, por nuk rrëzohem!”, shkroi ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat