“Dëgjova se e le Mevlon”, Ledjana i përgjigjet menjëherë Fationit

Bota e Yjeve

“Dëgjova se e le Mevlon”, Ledjana i përgjigjet menjëherë Fationit

Më: 10 prill 2021 Në ora: 13:44
Ledjana

Ledjana dhe Mevlani janë dy protagonistët e “Përputhen”, të cilët shihen si çift i mundshëm nga ky program, shkruan lajmi.net.

Prej pak ditësh, Ledjana dhe Mevlani, kanë deklaruar se janë në “Për’puthen” vetëm për njëri-tjetrin. E teksa duket se ata do jenë çifti i ardhshëm, ka edhe nga ata që dyshojnë se ata po bëjnë një lojë.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari, ka vendosur në siklet Ledjanën, teksa i ka komentuar në një foto.

“Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon?”, i shkruan Fationi, i cili mori përgjigje të menjëhershme nga Ledjana.

“Jo”, i shkruan ajo në gjuhën gjermane, duke hedhur poshtë fjalët se mes tyre gjërat nuk janë dhe aq mirë.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat