Kylie Jenner kaq e 'nxehtë' shfaq trupin pas palestrës

Bota e Yjeve

Kylie Jenner kaq e 'nxehtë' shfaq trupin pas palestrës

Nga: Bota sot Më: 12 prill 2021 Në ora: 09:32
Kylie Jenner

Kylie Jenner jo një por dy stërvitje derisa po përgatitet për sezonë e bikineve.

23 vjeqarja ka treguar trupin e saj të mirëmbajtur në palestër në një veshje ngjyrë të verdhë.

Ajo kishte kombinuar sytjena dhe një palë geta në ngjyrë të njëjtë derisa kishte shkuar me gjysëm motrën e saj Kourtney Kardashian në një seancë 'djersitje'.

Biznismenja e makiazhit u shfaq në Instagram për të treguar stërvitjet nga palestra e saj në shtëpi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat