Në veshje të ngushtë, gati t'i shpërthej gjoksi

Bota e Yjeve

Në veshje të ngushtë, gati t'i shpërthej gjoksi

Nga: Bota sot Më: 15 prill 2021 Në ora: 20:15
Jess Gale

Ajo bëri emër në serinë e saj të dimrit gjatë vitit të kaluar në Love Island.

Dhe Jess Gal po tregon figurën e saj mahnitëse me një fustan të vogël lëkure gjatë një paraqitje të re në Instagram.

Ylli televiziv ka treguar kthesat e saj për t'ia pasur zili me veshjen e ngushtë që ia plaste pasuritë e bollshme.

Ajo ka pozuar e ulur duke treguar në pah gjoksin e madh./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat