Khloe ‘ndez’ rrjetin me fotografitë në veshjen e ngushtë

Bota e Yjeve

Khloe ‘ndez’ rrjetin me fotografitë në veshjen e ngushtë

Më: 17 prill 2021 Në ora: 18:16
Khloe Kardashian

Ylli televiziv ka publikuar imazhet tërheqëse në Instagram.

Khloe Kardashian ashtu si motrat e saja është mjaft e njohur për linjat trupore në botën e showbizit.

Ajo së fundi ka publikuar imazhe në rrjete sociale ku shihet e veshur në rroba të ngjitura pas trupit.

Image

Motra e njohur kishte veshur një veshje të ngjitur pas trupi me ngjyra dhe dizajn mjaft interesant.

Khloe veshjen e kombinoi me taka të larta ngjyrë kremi që veshja e saj të ishte gjëja e vetme që merrte vëmendjen.

Image

Bukuroshja pozoi për kamerën duke ndërruar poza të ndryshme teksa edhe shfaqi linjat trupore mjaft shumë nga kënde të ndryshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat