Kim Kardashin i bashkohet festës së familjes Beckham në ditëlindjen e Victorias

Bota e Yjeve

Kim Kardashin i bashkohet festës së familjes Beckham në ditëlindjen e Victorias

Më: 18 prill 2021 Në ora: 09:02
Kim Kardashian

Victoria Beckham festoi ditëlindjen e 47-të të premten teksa e ftuar ishte edhe Kim Kardashian.

Ylli i televizionit, 40 vjeç u pa duke festuar me stilisten në The Goodtime Hotel në Miami të premten.

Kim ndau imazhe edhe në rrjete sociale derisa shkroi: ‘Gëzuar Ditëlindjen @victoriabeckham Të dua !!!’.

Image

Beckham ishte veshur me veshje të zakonshme bardh e zi me një bluzë të bardhë me butona të shkurtra dhe pantallona të zeza.

Ajo i shtoi një shkëlqim dukjes me një palë take të ndritshme portokalli për t’i dhënë veshjes një nuancë.

Karakteristikat mbresëlënëse të Victoria nuk dukeshin të vjetra se koha e saj me Spice Girls dy dekada më parë.

Image

Grimi i saj ishte bërë në mënyrë të përsosur dhe flokët e shkurtra kafe vareshin lehtë në shpatullat e saj e përfundoi dukjen me një gjerdan dhe vathë.

Ndërkohë, Kim, tregoi linjat ikonike në një fustan të artë që tregonte dekoltenë e saj për ngjarjen.

Image

Veshja përmbante një dukje në modë, si dhe një të çarë deri në skaj duke e bërë të mundur të theksonte këmbët e saj në formë.

Duke i lënë të mbyllura flokët e errëta, ajo mund të shihej duke u ekuilibruar me përvojë në një palë këpucë të larta që i mbështilleshin gati në gju.

Themeluesja  e KKW Beauty gjeti  kohë për të pozuar me të pranishmit e famshëm si këngëtari Maluma.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat