Sara Hoxha tregon barkun: Mos besoni çdo gjë që shihni në Instagram

Bota e Yjeve

Sara Hoxha tregon barkun: Mos besoni çdo gjë që shihni në Instagram

Më: 18 prill 2021 Në ora: 16:31
Sara Hoxha

Partnerja e këngëtarit Ledri Vula ndan shpesh me ndjekësit e saj foto e video të të voglës, që është kthyer në bebushen më të famshme të Instagram-it.

Kanë kaluar katër muaj nga lindja e Poem Blu dhe megjithëse në rrjete sociale është shfaqur me forma thuajse “perfekte”, por  Sara i ka këshilluar ndjekësit e saj të mos besojnë çdo gjë që shohin në Instagram.

Barku i saj do ende punë për t’u sheshuar ka treguar ajo me anë të një video.

Image

Megjithatë, sekreti i pozave të Instagramit është thithja e barkut, për t’u dukur sa më mirë thjesht në një shkrepje.

“Ky është barku i vërtetë”- thotë Sara duke qeshur krahas videos së saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat