Ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita rrëfen shqetësimin e saj më të madh

Bota e Yjeve

Ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita rrëfen shqetësimin e saj më të madh

Më: 20 prill 2021 Në ora: 09:15
Arbenita

Siç tashmë dihet, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Modelja është në pritje të një vajze dhe këto janë ditët e fundit të shtatzënisë.

Image

Së fundmi, me anë të një postimi në rrjete sociale, Arbenita ka ndarë një shqetësim të madh të kësaj periudhe. Asaj i duhet të shkojë në tualet çdo pesë minuta, nëse konsumon sado pak ujë.

Image

Videoja e shpërndarë nga Arbenita në Instastory:


Kujtojmë se modelja është shprehur shumë e lumtur që do të bëhet me vajzë dhe mezi pret që ta mbajë në krahë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat