Mungesa e besimit arsyeja kryesore e ndarjes së JLo nga i fejuari

Bota e Yjeve

Mungesa e besimit arsyeja kryesore e ndarjes së JLo nga i fejuari

Më: 22 prill 2021 Në ora: 13:40
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez

Jennifer Lopez thuhet se u trondit nga çështjet e besimit me të fejuarin e saj Alex Rodriguez para se ajo të vendoste t’i jepte fund marrëdhënies së tyre për të mirë.

Aktorja 51-vjeçare ishte e tmerruar në ditët e fundit të marrëdhënies së tyre dhe nuk mendonte se ishte në interesin e saj më të mirë të qëndronte me Alex.

Pavarësisht ndarjes së vështirë, Jennifer ishte akoma e paraqitur në një video ku ish i fejuari ishte i  pranishëm në ditëlindjen e 13-të të vajzës së tij Ella.

Sipas mikut të Jennifer, ajo ishte në vendin e vendimmarrëses kur erdhi puna për t’i dhënë fund marrëdhënies të cilën ata zyrtarisht e njoftuan më 15 prill.

‘Ajo insistoi në të. Ka shumë çështje që janë të pazgjidhura,’ thanë ata.

Edhe pse Alex, 45 vjeç, fluturoi për në Republikën Dominikane – ku ajo është duke filmuar komedinë Shotgun Wedding – për t’u përpjekur të riparojë çarjet në marrëdhëniet e tyre, ai nuk mund ta mbizotërojë mungesën e ‘besimit’ të saj.

‘Ajo nuk ka qenë mirë  dhe nuk mendoi se ishte në interesin e saj më të mirë të qëndronte me Alex’, ka thënë një mike e ngushtë e këngëtares.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat