Me stil të flokëve ndryshe, Era ‘ngacmon’ ndjekësit në reçipeta

Bota e Yjeve

Me stil të flokëve ndryshe, Era ‘ngacmon’ ndjekësit në reçipeta

Më: 7 maj 2021 Në ora: 22:09
Era Istrefi

Era u shfaq me reçipeta në fotot e fundit.

Era Istrefi është një ndër emrat më të komentuar të shoubizit, e cila shfaqet shumë joshëse vazhdimisht

Në paraqitjen e radhës, Era mori vëmendjen  ndjekësve teksa kishte bërë flokët gërsheta dhe i kishte lëshuar në fund.

Image

Ajo kishte veshur vetëm reçipeta, ndërsa realizoi disa selfie provokuese për ndjekësit në Instagram.

Në ato imazhe, ajo vuri në fokus gjoksin, teksa mbante disa aksesorë në duar e fyt dhe dukej më ndryshe me atë stil flokësh.

Image

Ndryshe, Era ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja dhe fansat e saj e presin me padurim rikthimin e saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat