Arta Nitaj fokuson tiparet e bukurisë përmes pozave në veturën luksoze

Bota e Yjeve

Arta Nitaj fokuson tiparet e bukurisë përmes pozave në veturën luksoze

Më: 11 maj 2021 Në ora: 19:40
Arta Nitaj

Pothuajse secila lëvizje e saj komentohet me të madhe në rrjet.

Fjala është për modelen dhe njëherësh aktoren, Arta Nitaj, e cila shpesh ndan informacione sa i përket jetës dhe karrierës profesionale.

Në rrjete sociale ajo përherë ndan imazhe që pëlqehen nga fansat, duke marrë kështu edhe komente pozitive.

Së fundmi bukuroshja brune ka vendosur që të publikojë një fotografi, ndërsa ka fokusuar tiparet e bukurisë.

Imazhi është shprehur në makinën e saj luksoze, teksa vërehej se kishte të veshur një bluzë të bardhë.

Modelja përndryshe është shumë e popullarizuar, por që fillet e famës i mori në serialin ‘O sa mire’. 

Image
Arta Nitaj
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat