Arbenita pak pas lindjes, tregon format trupore

Bota e Yjeve

Arbenita pak pas lindjes, tregon format trupore

Më: 14 maj 2021 Në ora: 22:51
Arbenita Ismaili

Arbenita rikthehet edhe “më e nxehtë” pas lindjes

Ajo nuk ka shumë javë që është bërë nënë

Por, modelja Arbenita Ismaili duket se ka kthyer tërësisht format e saj.

Kështu së paku në disa fotografi që ajo ka postuar në Instagram e ku duket se bukuroshja shqiptare ka kthyer tërësisht format dhe është gati për karrierën e modelës përsëri.

Kujtojmë se Arbenita është martuar me reperin Fero e të cilët tani janë prindër të një vajzë të cilën e kanë quajtur Nina.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat