Me tanga dhe fustan transparent, Demi Rose 'ҫmend' me të pasmet

Bota e Yjeve

Me tanga dhe fustan transparent, Demi Rose 'ҫmend' me të pasmet

Nga: Bota sot Më: 10 qershor 2021 Në ora: 18:26
Demi Rose

Ajo nuk është më e panjohur për të publikuar fotot e saj me bikine nga shtëpia e saj e bukur në Ibiza.

Dhe të enjten, Demi Rose ngriti sërish impulset duke u shfaqur me një tangë të bardhë nën një fustan transparent.

Duke treguar të pasmet e saj të bukura, bukuroshja brune ndau disa foto në rrezet në diellit në Instagram.

Ajo kishte edhe një kapelë kashte të cilën e mbante në dorë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat