Kourtney Kardashain tregon arsyen që çoi në ndarjen nga Scott Disick

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashain tregon arsyen që çoi në ndarjen nga Scott Disick

Më: 10 qershor 2021 Në ora: 20:36
Scott Disick dhe Kourtney Kardashian

Kourtney thotë se ‘ndoshta’ do ishte ende bashkë me Scott, nëse lidhja e tyre nuk do bëhej publike në “KUWTK”.

Kourtney Kardashian mendon se reality shou i familjes së saj mund të ketë luajtur rol në ndarjen e saj nga Scott Disick.

Çifti u takuan për herë të parë më 2006 dhe kishin një marrëdhënie “on-off” për vite, përpara se ta konfirmonin përfundimisht ndarjen më 2015, të gjitha ishin pjesë e Keeping Up With The Kardashians.

Image

Dhe në një vështrim të fshehtë nga episodi special i ribashkimit të KUWTK, ylli i reality-shout 42-vjeçe tha se gjërat mund të kishin dalë ‘ndryshe’ nëse nuk do të duhej të dokumentonin romancën e tyre në ekran.

Kourtney shfaqet në takimin special në dy pjesë së bashku me Scott, nënën e saj Kris dhe motrat Kim, Khloe, Kendall dhe Kylie për të bërë skarë nga nikoqiri Andy Cohen rreth 20 sezoneve të KUWTK.

E pyetur nga Andy nëse ajo beson se marrëdhënia e saj mund të ketë “dalë ndryshe” po të mos kishin ndarë aq shumë në kamera, Kourtney u përgjigj, “Ndoshta”.

Kjo përgjigje e befasoi Kimin, e cila tha: ‘Vërtetë !?, kurse Kourtney shtoi shpejt “Mendoj se abuzimi i substancave ishte shkaku i vërtetë”.

Scott më pas pranoi të metat e tij, duke thënë ‘Unë isha goxha i papërgjegjshëm’.

Ylli ka kohë që ka pasur probleme me alkoolizmin dhe përdorimin e drogës dhe kishte probleme edhe gjatë rehabilitimit të tij.

Tani, Kourtney Kardashian po e shijon lidhjen me Travis Barker. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat