Landi me shoqëruesin më të ëmbël në bllok

Bota e Yjeve

Landi me shoqëruesin më të ëmbël në bllok

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 17:09
Landi Hysi me djalin e tij

Landi Hysi nuk humb kohë e i kalon të gjitha momentet e ditës me shokun e tij më të vogël, me të cilin sot ka ndarë një moment duke e mbajtur në krahë.

“Fëmijë i ri në bllok”, ka shkruar këngëtari krah fotos ku duket shumë i qeshur me të birin në krahë.

Ne ca poza të tjera Landi ka nisur të shfaqet edhe serioz dhe ne po imagjinojmë që e kanë zënë sikletet nëse po e mban siç duhet djalin.

Image

Por me siguri me kalimin e kohës do të perfeksionoht edhe qëndrimi edhe mbajtja e vogëlushit në krahë, boll që këto janë momentet më të dashura për të.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat