Justin Bieber befason me veshjen, gjatë daljes në West Hollywood

Bota e Yjeve

Justin Bieber befason me veshjen, gjatë daljes në West Hollywood

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 17:12
Justin Bieber

Ai së fundmi ka paralajmëruar për turneun e radhës, që do të mbahet në shkurt të vitit 2022.

Dhe Justin Bieber përkundër pandemisë coronavirus nuk po ndalet së prodhuari muzikë, për të gjithë admiruesit e muzikës së tij, shkruan Daily Mail.

Edhe shëtitjet për këngëtarin janë mjaft të shpeshta, teksa së fundmi është parë në West Hollywood.

Image

Derisa shumicën e rasteve ai kujdeset tej mase për paraqitjen, kësaj radhe Justin është parë me një veshje më të thjeshtë.

Përmes një bluze të zeza që kishte disa vizatime në pjesën e përparme, Bieber u mundua që të mbulonte fytyrën me një pjesë të saj.

Image

27-vjeçari u sigurua që të mbajë është një maskë mbrojtëse, derisa afër kishte edhe truprojën e tij. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat