Victoria Beckham kthehet prapa në tribuna futbolli

Bota e Yjeve

Victoria Beckham kthehet prapa në tribuna futbolli

Nga: Bota sot Më: 13 qershor 2021 Në ora: 22:39
David dhe Victoria Beckham

Victoria Beckham u shfaq duke u argëtuar në një ndeshje futbolli të dielën, derisa Anglia mundi Kroacinë në ndeshjen e tyre të parë të turneut Euro 2020.

Dizejnatorja 47 vjeqare u kthye pas në kohë në tribunat e ndeshjes, duke e parë burrin, yllin e futbollit David duke luajtur.

Ajo kishte veshur pantollona të shkurtër të bardhë xhins dhe një bluze të kuqe me parullën 'England Rocks'.

Një foto nga kjo ndeshje e ka shpërndarë në rrjetet sociale në Instagram./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat