Roza Lati ekspozon gjoksin në bikini dy ngjyrëshe

Bota e Yjeve

Roza Lati ekspozon gjoksin në bikini dy ngjyrëshe

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 18:14
Roza Lati

Moderatorja shqiptare është shfaqur atraktive.

Roza Lati ka sjellë imazhe të reja derisa shijon rrezet e diellit në bregdetin shqiptar.

Ajo është shfaq atraktive në bikini dy ngjyrëshe të kombinuar ngjyrë pink dhe portokalli teksa nuk lë pa ekspozuar gjoksin e saj të mbushur me botox.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Sidoqoftë Roza u pëlqye nga ndjekësit e saj për këtë foto atraktive të cilën e solli në ditë vikendi.

Image

Rikujtojmë, se ajo është moderatorja shqiptare e cila e kishte puthur Feron i cili kishte qenë i ftuar në emsionin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat