Për 52 vjetorin e saj, JLo publikon foto duke u puthur me partnerin Ben Affleck

Bota e Yjeve

Për 52 vjetorin e saj, JLo publikon foto duke u puthur me partnerin Ben Affleck

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 00:15
Jeniffer Lopez

Thuajse nuk janë ndarë kurrë.

Viti 2021 ishte vit i rikthimit për këngëtaren dhe aktoren e famshme Jeniffer Lopez e cila përfundoi në krahët e ish të dashurit pas ndarjes ng ai fejuari Alex Rodriguez.

JLo dhe Ben Affleck siç shihet gjatë pauzës që kishin e kanë kuptuar më shumë vlerën e njëri-tjetrit, ndaj tani lidhja e tyre është fuqizuar më shumë.

Image

Derisa sot Lopez feston ditëlindjen e 52-të nuk munguan disa imazhe atraktive në bikini duke marrë mjaft vëmendje.

Image

Ndërkohë që nuk mungoi as i dashuri i saj me të cilin shkëmbyen puthje pasionante në jaht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat