Fifi shkëlqen me fustan të kuq, sjellë poza të veçanta

Bota e Yjeve

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, sjellë poza të veçanta

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 23:39
Fifi

Fifi ka marrë sonte vëmendje.

Këngëtarja nga Kosova e cila kohët e fundit po qëndron dhe vepron më shumë në Tiranë ka sjellë tri poza të veçanta.

Veshur me një fustan të kuq të hapur tek këmbët ajo nuk shpëtoi pa vëmendjen e fansave dhe ndjekësve të saj.

Image

Ndërkohë që ajo mori shumë komplimente për dukjen e saj të mahnitshme sonte.

Fifi pëlqehet shumë edhe për shkak të karakteri të fortë që ka të cilin e ka shpalosë shpesh në intervista e pyetësorë në instagram.

Image

Rikujtojmë se këngëtarja është një nga ato femrat e shoubizit që lidhjet e dashurisë nuk i ecin dhe mirë.

Ndërkohë që kënga “Maniak i dhimbjes” ka arrit shifrën 12 milion klikime në youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat