Gigi Hadid publikon foto të së bijës me Bella-n

Bota e Yjeve

Gigi Hadid publikon foto të së bijës me Bella-n

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 15:37
Gigi Hadid

Ndërsa po bëhet një vit nga lindja, Gigi Hadid vazhdon ta mbajë vajzën e saj larg vëmendjes së publikut.

Edhe pse postimet janë të shumta, modelja ka zgjedhur të mos e shfaqë publikisht vajzën, duke i fshehur portretin.

Së fundmi, Gigi ka publikuar një moment të adhurueshëm të së bijës me motrën e saj Bella.

Modelja shihet teksa mban në krahë mbesën 10 muajshe, ndërkohë që i tregon botën përtej dritares.

Postimi i Gigi vjen pasi ajo bëri një kërkesë publike për privatësinë e vajzës, duke iu kërkuar paparacëve të mos publikonin imazhin e saj. Hadid dhe partneri i saj, këngëtari Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë në shtator të vitit të kaluar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat