Tolgahan surprizon nënën e Almeda Abazit: Zemra ime, vjehrra ime!

Bota e Yjeve

Tolgahan surprizon nënën e Almeda Abazit: Zemra ime, vjehrra ime!

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 19:38
Almeda Abazi dhe nëna e saj

Tolgahan ka një marrëdhënie kaq të mirë me nënën e Almedës dhe këtë e vërteton veprimi i fundit i tij.

Aktori ka publikuar një foto me vjehrrën të shkrepur nga dasma e Ildës, motrës së Almedës dhe shkruan shqip duke e surprizuar.

"Zemra ime, vjehrra ime", shkruan Tolgahan duke e shoqëruar postimin me emojin e një trëndafili teksa shfaqet duke pozuar me vjehrrën krah për krah.

Image

Nuk ka munguar as komenti i Almedës, e cila e lumtur për marrëdhënien e tyre kaq të mirë u ka dërguar dy zemra.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat