E shtrirë në jaht, ja komenti që vjehrra ia bëri Dua Lipës

Bota e Yjeve

E shtrirë në jaht, ja komenti që vjehrra ia bëri Dua Lipës

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 17:17
Dua Lipa

Dua Lipa po qëndron në Shqipëri.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është duke shijuar ditët e pushimit në bregdetin shqiptar.

Por jo vetëm. Dua ndodhet bashkë më familjen dhe të dashurin e saj amerikan Anwar Hadid ku shpesh poston momentet e bukura familjare në rrjetet sociale.

Së fundmi ka postuar një foto derisa merr rrezet e diellit në një jaht luksoz, meqë rast nuk mungoi komenti i vjehrrës së saj Yolanda Hadid.

Image

“Ju dua” ka shkruar ajo duke iu referuar Duas dhe Anwar.

Përndryshe “Love again” është kënga që Dua ka lansuar muajin e kaluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat