Ryva Kajtazi, më glamuroze se kurrë

Bota e Yjeve

Ryva Kajtazi, më glamuroze se kurrë

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 21:25
Ryva Kajtazi

Ryva Kajtazi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Këngët e saja ndër vite, stili i saj unik ka bërë që ajo të komentohet shumë dhe të pëlqehet nga një audiencë mjaft e gjerë.

Ndërkaq ajo tashmë është tërhekur pak nga muzika duke i lënë kështu vend për përkushtim familjes së saj.

Ryva ka një vajzë, dhe para pak kohësh është bërë nënë për herë të dytë e një djali.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy në profilin e këngëtares në Instagram, është një foto që ajo ka postuar.

Ryva ka të veshur një fustan tejet glamuroz, ngjyrë vjollce të shkëlqyeshëm, kjo e ka bërë këngëtaren të duket bukur dhe padyshim, shumë elegante. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat