Kendall Jenner tërheq në mënyrë joshëse pjesën e poshtme të bikinit teksa e vë trupin e saj në pistë

Bota e Yjeve

Kendall Jenner tërheq në mënyrë joshëse pjesën e poshtme të bikinit teksa e vë trupin e saj në pistë

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 09:08
Kendall Jenner

Ajo shpesh poston fotografi të çuditshme në llogarinë e saj në Instagram.

Kendall Jenner ngriti temperaturat edhe një herë teksa postoi një fotografi seksi me bikini në Instastorien e saj të hënën.

Në fotografinë joshëse, Kendall tërhoqi në mënyrë sugjestive fundet e saj në bikini të gjelbërta teksa pozonte para pasqyrës me rroba banje.

Image

Ndërsa ajo i la shumë pak vend imagjinatës, Kendall mbuloi fytyrën pas një telefoni të mbyllur me ngjyrë portokalli.

Duke aksesuar në rroba banje , ajo tundi një byzylyk me zinxhir ari dhe një gjerdan delikat.

Ajo gjithashtu vendosi një kapele të gjelbër tequila ‘818’ në flokët e saj brune, duke mbyllur linjën e saj të re të alkoolit.

Image

Kur Kendall nuk është e zënë me paraqitjen e një stuhie si pjesë e punës së saj ditore si modele, ajo ka promovuar linjën e saj të re të tequila në llogarinë e saj në Instagram.

Javën e kaluar ylli i pistës postoi një fotografi të ‘kamionit të saj tequila’ të parkuar në një fushë në Teksas.

Image

Automjeti i gjelbër ishte i pajisur me kuti me tequilën e saj ndërsa Kendall u hodh nga shtrati i ngarkesës.

Kendall njoftoi linjën e saj të re në shkurt me një video të saj duke shijuar testimin e pijeve të saj të reja.

“Për gati 4 vjet kam qenë në një udhëtim për të krijuar tequila -n me shijen më të mirë. pas dhjetëra testeve të verbër të shijes, udhëtimeve në fabrikën tonë të distilimit, hyrjes në garat e provës botërore në mënyrë anonime dhe FITIM, ”shkroi ajo në Instagram.

‘.. 3.5 vjet më vonë mendoj se e kemi bërë! kjo është e tëra që kemi pirë vitin e fundit dhe mezi pres që të gjithë të tjerët ta marrin në dorë për ta shijuar atë si ne! @drink818 vjen së shpejti. ‘

Tequila filloi muajin e kaluar dhe u bë një hit i menjëhershëm për konsumatorët, duke u shitur më pak se katër orë pas debutimit të saj në internet, sipas Page Six.

Në një fushatë për 818, Kendall, e cila lindi dhe u rrit në qytetin e pasur të Kalifornisë, Calabasas, mund të shihet duke bredhur nëpër një fermë agave në Jalisco, Meksikë.

Ylli i Keeping Up with the Kardashian mori reagime të ashpra për emërtimin e shpirtit të saj sipas kodit të zonës Calabasas dhe dukej se anashkalonte trashëgiminë meksikane të rrënjosur thellë të tequila.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat