Lola Haradinaj shkëlqen veshur me fustanin e zi

Bota e Yjeve

Lola Haradinaj shkëlqen veshur me fustanin e zi

Më: 12 shtator 2021 Në ora: 23:33
Lola Haradinaj

Lola Haradinaj ka dëshmuar edhe njëherë se është një femër mjaft elegante.

Ajo shquhet për stilin e saj unik të cilin e shpalos në ccdo postim në instagram.

Edhe së fundmi bashkëshortja e Daut Haradinajt ka rrëmbyer vëmendjen me paraqitjen e saj me klas.

Veshur në një fustan të zi dhe sipër një sako të zezë Lola u komplimentua shumë për dukjen e saj.

Image

Kujtojmë se Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve një djali dhe një vajze.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat